Witamy na stronach Firmy ESTER
Kliknij tutaj
Kliknij tutaj
   Menu
Home

Karmniki druciaki

Karmniki z deklem

Karmnik otworowy

Wyloty RANCZO 3

Cele gniazdowe

Kosze transportowe

Kosze na wdowce

Regały dla młodych

Siodełka

Drzwi przesuwne

Klatka wystawowa

Klatka transportowa

Box wysyłkowy

Gdzie kupić

Kontakt

Ciekawostki

   Tapeta na pulpit
Tapeta na pulpit

Tapeta na pulpit!
NOWOŚĆ - Kosz na wdowce

Idealny kosz ma wdowce, podwójny z przegrodami, 2 x 5 lub 2 x 6 gołębi. Zapobiega uszkodzeniom lotek oraz izoluje ptaki od siebie.
Wymiary kosza 79 cm x 32 cm x 52 cm
Funkcjonalny, łatwe spięcie i rozpięcie dwóch części kosza, zapewni spokój Twoim wdowcom podczas wkładania na lot.
Wykonany głównie ze sklejki azjatyckiej, zapewnia długotrwałą żywotność. Wygodna trwała rączka jest dopasowana w noszeniu.

Najlżejszy kosz tego typu w Polsce!

Nasze kosze wykonane ze sklejki azjatyckiej są najlżejsze w Polsce, waga to tylko 3.6 kg!!!
- posiadają nowoczesny i trwały aluminiowy zawias
- posiadają wygodną i praktyczną rączkę która nigdy nie pęka

PO PROSTU NAJLEPSZE KOSZE W POLSCE!Pamietaj, w naszych koszach zastosowany został odpowiedni rozstaw kołków co zapobiega wystawianiu głów przez gołębie, jest to niezwykle istotne podczas przewożenia gołębi w samochodzie gdy ustawiasz klatki jedna na drugiej. Nasze kosze gwarantują odpowiedni komfort i bezpieczeństwo dla Twoich gołębi podczas transportu!!!W czasie wywożenia gołębi na loty treningowe, gołębie poczas startu mogą swobodnie wylatywać nie narażając sie na kontuzje nóg, co zdaża się często w koszach z bocznymi drzwiczkami na zawiasach. Umożliwiają to całkowicie wyciągane boczne drzwiczki.Kosze duże przeznaczone są do koszowania większej ilości gołębi. Wymiary 60 x 80 cm pozwalają koszować większą ilość gołębi na loty treningowe jak i konkursowe. Zastosowanie dwóch rączek do przenoszenia ułatwia transport kosza.W koszach dużych zastosowana została równierz wyciągana przegroda, co pozwala na koszowanie zarówno samców jak i samic na loty. Łatwe wypuszczanie pozwala na szybki start wszystkich gołębi.Kosze małe służą do przewozu kilku sztuk gołębi. Są praktyczne w wypadku kiedy dokonujemy zakupu kilku gołębi, nie jest wtedy nam potrzebny duży kosz lub w wypadku koszowania na lot kilku gołębi.Kosze małe mogą być rownierz wykorzystane do przewozu wybranego gołębia do badania lub dostarczenia wybranego gołębia na wystawę.Wszystkie kosze pakowane są w opakowania foliowe pojedynczo.-----------------------------------------------------------
Ekskluzywny kosz wiklinowy - NOWOŚĆ!!
-----------------------------------------------------------

Kosz aluminiowy - niezwykłe połączenie aluminium i wikliny, elegancki, trwały, lekki i funkcjonalny!!!Jedyny taki kosz w Europie!

( wersja limitowana )