najlepsze cele gniazdowe dla gołębi
Kliknij tutaj
TolLista Golebie
TopLista Gołębi
Kliknij tutaj
   Menu
Home

NOWOŚCI 2017    

Karmniki druciaki

Karmniki z deklem

Karmnik otworowy

Wyloty RANCZO 3

Cele gniazdowe

Kosze transportowe

Kosze na wdowce

Regały dla młodych

Siodełka

Drzwi przesuwne

Klatka wystawowa

Klatka transportowa

Box wysyłkowy

Gdzie kupić

Kontakt

Ciekawostki

NOWOŚĆ - Kosz na wdowce

Idealny kosz ma wdowce, podwójny z przegrodami, 2 x 5 lub 2 x 6 gołębi. Zapobiega uszkodzeniom lotek oraz izoluje ptaki od siebie.
Wymiary kosza 79 cm x 32 cm x 52 cm
Funkcjonalny, łatwe spięcie i rozpięcie dwóch części kosza, zapewni spokój Twoim wdowcom podczas wkładania na lot.
Wykonany głównie ze sklejki azjatyckiej, zapewnia długotrwałą żywotność. Wygodna trwała rączka jest dopasowana w noszeniu.

Najlżejszy kosz tego typu w Polsce!

Nasze kosze wykonane ze sklejki azjatyckiej są najlżejsze w Polsce, waga to tylko 3.6 kg!!!
- posiadają nowoczesny i trwały aluminiowy zawias
- posiadają wygodną i praktyczną rączkę która nigdy nie pęka

PO PROSTU NAJLEPSZE KOSZE W POLSCE!Pamietaj, w naszych koszach zastosowany został odpowiedni rozstaw kołków co zapobiega wystawianiu głów przez gołębie, jest to niezwykle istotne podczas przewożenia gołębi w samochodzie gdy ustawiasz klatki jedna na drugiej. Nasze kosze gwarantują odpowiedni komfort i bezpieczeństwo dla Twoich gołębi podczas transportu!!!W czasie wywożenia gołębi na loty treningowe, gołębie poczas startu mogą swobodnie wylatywać nie narażając się na kontuzje nóg, co zdaża się często w koszach z bocznymi drzwiczkami na zawiasach. Umożliwiają to całkowicie wyciągane boczne drzwiczki.Kosze duże przeznaczone są do koszowania większej ilości gołębi. Wymiary 60 x 80 cm pozwalają koszować większą ilość gołębi na loty treningowe jak i konkursowe. Zastosowanie dwóch rączek do przenoszenia ułatwia transport kosza.W koszach dużych zastosowana została równierz wyciągana przegroda, co pozwala na koszowanie zarówno samców jak i samic na loty. łatwe wypuszczanie pozwala na szybki start wszystkich gołębi.Kosze małe służą do przewozu kilku sztuk gołębi. Są praktyczne w wypadku kiedy dokonujemy zakupu kilku gołębi, nie jest wtedy nam potrzebny duży kosz lub w wypadku koszowania na lot kilku gołębi.Kosze małe mogą być rownierz wykorzystane do przewozu wybranego gołębia do badania lub dostarczenia wybranego gołębia na wystawę.Wszystkie kosze pakowane są w opakowania foliowe pojedynczo.Copyright © 2017 PLO Software. All Rights Reserved